PIR desky pamatherm 180mm


Prodám PIR desky od pamathermu 180mm. Mám jich deset. 22000,- za všechny. Jsou nové, nepoškozené, v obalu. Rozměr desky je 2,4mX1,20m, v balení 8,64 metru čtverečních, celkem tedy 28m čtverečních. Z obou stran je alu folie. Jedná se o přebytek ze zateplování.

Cena: 22000


Kontakt na inzerenta

Jméno: Martin Čížkovský
Telefon: 603473500

Jestliže již tento inzerát není aktuální, můžete si nechat zaslat na email .

Rychlý kontakt - chci vědět více informací

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel Stavebninet.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.

Informace k ochraně osobních údajů
Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli inzerátu) Martin Čížkovský, který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel webu stavebninet.cz (Jaroslav Fišer - INET-SERVIS.CZ, IČ: 47494433) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi.

Inzerent se při registraci na web stavebninet.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů v inzerátu ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uživatel, který odesílá odpověď, svěřuje své osobní údaje Inzerentovi na vlastní riziko.