Prodejní stánek

Dobrý den, nabízím k prodeji sestavu buněk, která slouží jako prodejní stánek určený pro prodej občerstvení. Buňky mají jeden vstup dveřmi s uzamykatelnou mříží a 3 výdejní okénka s roletou, je zde osazen el. rozvaděč a zásuvky. Buňka je prodávána bez spotřebičů.

 

technické parametry:

Délka: 8.000 mm Šířka: 2.995 mm Výška: 2.800 mm

konstrukce rámu:

- svařovaná ocelová konstrukce z dutých, ohraňovaných profilů

 

uvedená cena je bez DPH

 

bližší informace na vyžádání

Cena: 250000

Kontakt na inzerenta

Jméno: Frank Hobble
Telefon: +420724412905

Jestliže již tento inzerát není aktuální, můžete si nechat zaslat na email .

Rychlý kontakt - chci vědět více informací

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel Stavebninet.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.

Informace k ochraně osobních údajů
Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli inzerátu) Frank Hobble, který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel webu stavebninet.cz (Jaroslav Fišer - INET-SERVIS.CZ, IČ: 47494433) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi.

Inzerent se při registraci na web stavebninet.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů v inzerátu ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uživatel, který odesílá odpověď, svěřuje své osobní údaje Inzerentovi na vlastní riziko.

ok1
mapa